Napadł na bank w gminie Sadkowice. Policja publikuje trzy portrety poszukiwanego mężczyzny

erawaPowiat
fot. KWP Łódź
komentarzy

Rawska policja poszukuje sprawcy napadu na placówkę bankową w gminie Sadkowice. Na podstawie zebranych źródeł powstały trzy różne portrety pamięciowe jednego mężczyzny. 

Do napadu na bank doszło rano 22 lutego. Pisaliśmy o zdarzeniu tutaj. Mężczyzna wszedł do placówki i terroryzując kasjerkę przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania pieniędzy. Po dokonaniu rabunku uciekł w nieznanym kierunku. 

Mundurowym do tej pory nie udało się ustalić tożsamości złodzieja, dlatego zwracają się o pomoc. Podczas działań operacyjnych udało się zebrać informacje o młodym mężczyźnie, na podstawie których powstały trzy różniące się od siebie portrety pamięciowe. 

Kamery monitoringu zarejestrowały sylwetkę mężczyzny: 180 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, ubrany w jeansy, czarne sportowe buty i ciemną kurtkę. W trakcie napadu miał na głowie granatową czapkę, a na twarzy czarną bandamkę z białymi wzorami. Sprawca miał przy sobie czarny plecak.

Wszystkich, którzy rozpoznali rabusia, funkcjonariusze proszą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Rawie Mazowieckiej osobiście lub telefonicznie pod numerami: 46 814 81 03, sekretariat wydziału kryminalnego 46 814 81 38 lub w całym kraju pod 997.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz