Narodowe Czytanie już w najbliższą niedzielę (10.09). Zapraszamy do Rawy Mazowieckiej

erawaKultura
komentarzy
Wspólnie czytajmy „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Rawa po raz kolejny przyłącza się do Narodowego Czytania. 

Najważniejszym punktem programu niedzielnego wydarzenia będzie oczywiście wspólne czytanie lektury roku, które zaplanowane jest na godzinę 12:30. Jednak to nie wszystko. Na Placu Wolności od godziny 10:00 będzie działo się dużo więcej. 
— Warto zaplanować sobie dla nas więcej czasu. Planujemy bowiem wzbogacić akcję o Kiermasz Książki, Targi Rawskiej Książki, Finał akcji #ZakładkaOdSerca oraz konkurs — mówi Zbigniew Pacho, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rawie Mazowieckiej. 

Więcej o programie: 
* KIERMASZ KSIĄŻKI – pod filarami głównej siedziby MBP – starsze wydania będą dostępne już za 2 zł, nowsze – po 10 zł

* TARGI RAWSKIEJ KSIĄŻKI – będziecie mogli zakupić publikacje o Rawie Mazowieckiej oraz książki lokalnych autorów, którzy zechcą się przyłączyć do akcji
* Wielki finał akcji charytatywnej #ZakładkaOdSerca. Po raz ostatni będziecie mogli wrzucić do puszki dowolną kwotę i wybrać sobie dowolną zakładkę – wszystkie są przepiękne, bo zostały wykonane przez dzieci i dorosłych o wielkich. Zebrane w ten sposób środki trafią oczywiście na konto Oliwki Sekuter, która pilnie potrzebuje operacji kręgosłupa.
* Akcji wspólnego czytania będzie towarzyszył konkurs – nasi bibliotekarze mają dla Was książki z pieczęcią akcji, a także pamiątkowe, okolicznościowe piny własnej produkcji. 
Zapraszamy Was w godzinach 10:00 – 14:00 na Plac Wolności w Rawie Mazowieckiej. Wspólnie spędźmy najbliższą niedzielę.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz