Nawoływanie do rozsądku zamiast mandatów… Czyli świąteczne życzenia dla rawskiej Policji.

erawaMiasto
komentarzy

Ksiądz prałat prosił policjantów o dobre serce i upominanie, zamiast kar dla kierowców.  Takich świątecznych życzeń można było wysłuchać wczoraj (20.12) w Komendzie Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej, gdzie odbyło się wigilijne spotkanie. 

Policyjna wigilia odbyła się w gronie pracowników komendy i zaproszonych gości. Zanim jednak przystąpiono do symbolicznego poczęstunku, głos zabrali komendant Policji Jerzy Majewski i przewodnicząca Rady Powiatu Maria Charążka. Do życzeń przyłączył się również ksiądz prałat Mieczysław Iwanicki, który zwrócił się do policjantów z prośbą o dobre serce i mniej mandatów, choć zaznaczył, że karanie czasem jest potrzebne. Więc chyba nie mamy co liczyć na jakiekolwiek ulgi ze strony Policji.

W komendzie pojawili się także inni zaproszeni goście, między innymi przedstawiciele Urzędu Miasta, Powiatu Rawskiego, Prokuratury Rejonowej, Komendy Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendy Policji w Białej Rawskiej. Wszyscy zgromadzeni, niezależnie od pełnionej funkcji, złożyli sobie serdeczne życzenia.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz