Nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia. Nieostrożny kierowca ukarany mandatem

erawaMiasto
komentarzy

Do niedzielnego zdarzenia drogowego doszło na ulicy Białej. W wyniku uderzenia na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. 

W niedzielne (4.08) popołudnie tuż przed godziną 18:00 doszło do kolizji drogowej w Rawie Mazowieckiej. 50-letni kierowca citroena picasso nie zachował należytej ostrożności i wymusił pierwszeństwo na kierującej chevroletem sparkiem. Doszło do zderzenia pojazdów, a kierowcy potrzebowali pomocy służb. 
– Gdy dojechaliśmy na miejsce okazało się, że obydwa auta znajdują się na kołach, jedno z nich wypadło całkowicie z drogi. Dwóm osobom udzielaliśmy kwalifikowanej pierwszej pomocy – relacjonował podczas zdarzenia mł. kpt. Kamil Stefański, dowódca akcji z PSP Rawa Mazowiecka. 

Na szczęście żaden z kierujących nie wymagał hospitalizacji. Kierowca, który nie ustąpił pierwszeństwa został ukarany mandatem. 

Zabezpieczenie terenu zdarzenia spowodowało, że ruch kierowany był wahadłowo, pas w kierunku Rawy Mazowieckiej był zablokowany. Na miejscu pracowały 2 zastępy z JRG Rawa Mazowiecka, zastęp z OSP KSRG Rawa Mazowiecka, Policja oraz Zastęp Ratownictwa Medycznego. Działania na miejscu kolizji trwały blisko 2 godziny. 

Więcej zdjęć ze zdarzenia znajdziecie tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz