Niecałe 19 tysięcy złotych powędruje na konto rawskiej Świetlicy Środowiskowej. Za nami już XVI Powiatowy Bal Charytatywny…

erawaMagazyn
komentarzy

18 660 złotych udało się zgromadzić podczas tegorocznego, już XVI Powiatowego Balu Charytatywnego, organizowanego od lat w powiecie rawskim. Tegoroczny bal odbył się tradycyjnie w Hotelu Ossa, a wszystkie zebrane środki powędrują na konto Świetlicy Środowiskowej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Rawie Mazowieckiej.

Bal charytatywny w powiecie rawskim to tradycja, która na dobre zapisała się w lokalnym kalendarzu wydarzeń. I choć podczas tegorocznej imprezy zebrano jedną z mniejszych pamiętanych kwot, organizatorzy podkreślają, że nie zawsze bicie rekordów jest najważniejsze. Gromadzenie środków w tym roku miało odmienny charakter. Podczas prowadzonej licytacji, goście mieli szansę kupić 16 wyjątkowych przedmiotów, za które w sumie udało się uzbierać 11 660 zł. Pozostałe 7 tys. zł podarowała Fundacja Muszkieterów. Cała suma przeznaczona zostanie na potrzeby podopiecznych Świetlicy Środowiskowej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Rawie Mazowieckiej.

Impreza charytatywna co roku połączona jest również z przyznaniem tytułu „Dobrego Człowieka”. Tym razem wyróżnienie otrzymała Danuta Dębska, zastępca dyrektora SP nr 4, będąca jednocześnie animatorką kultury, kompozytorką, autorką książek, propagatorką tradycji muzycznej Ziemi Rawskiej. Ta wieloletnia nauczycielka prowadzi również m.in. Szkolny Zespół Ludowy Podchlebnicki w Starej Wojskiej.

Całą imprezę poprowadziła Agnieszka Hyży, a dla gości zagrał zespół Brooklyn Cover Band i DJ.

Więcej zdjęć do zobaczenia na naszym kanale społecznościowym. 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz