Niech będzie naprawdę HOT. Zapraszamy do sauny na rawskiej plaży

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Saunowanie ma liczne zalety i staje się coraz bardziej popularne również w Rawie Mazowieckiej. Dlatego nie zwlekaj i już dziś wypróbuj nową mobilną saunę w mieście. 

Brakuje Ci ciepła, a może chcesz skorzystać z sauny przed lub po morsowaniu? Teraz masz niesamowitą okazję. Tuż nad rawskim zalewem stanęła sauna, która będzie nas cieszyć przynajmniej do kwietnia. 
– Odkąd zacząłem morsować w towarzystwie mojej żony, czy znajomych, powtarzałem, że świetnie byłoby skorzystać z sauny znajdującej się tuż przy kąpielisku. Niestety taka możliwość praktycznie się nie zdarzała. Dlatego zamiast narzekać, postanowiłem działać i sam stworzyłem takie miejsce, do którego teraz wszystkich serdecznie zapraszam – mówi Michał Chojecki, właściciel HOT BOX SAUNA.

Z sauny skorzystać może każdy, o ile pozwala mu na to zdrowie. Dzieci i młodzież do 16 roku życia jedynie pod opieką osoby dorosłej. Sauna na plaży w Rawie Mazowieckiej dostępna jest: we wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele. Wszystko jednak dostosowane jest do klienta. Możliwe są rezerwacje w dogodnych terminach. 

Specjalnie dla użytkowników HOT BOX SAUNA dostępna jest przebieralnia, gdzie w niższej temperaturze można odpocząć po skorzystaniu z sauny lub zrobić sobie przerwę. Oczywiście nie brakuje też toalety, czy kolorowych leżaków. Nad rawskim zalewem organizowane również będą wydarzenia z licencjonowanymi saunamistrzami.
– Rawskie towarzystwo saunowe, do którego od jakiegoś czasu sam należę, pojawia się tu regularnie. Będziemy zapraszać na seanse, najbliższe ceremonie aufguss odbywać się będą w najbliższą sobotę i niedzielę (14-15.01) od godziny 18:00 – dodaje Michał Chojecki. 

Aktualne informacje o wydarzeniach organizowanych w saunie na plaży znajdziecie na oficjalnym HOT Facebook’u.

W saunie swobodnie zmieści się 12 osób, można ją także wynająć na wyłączność. Wystarczy zadzwonić pod numer 691 660 799 i uzgodnić szczegóły. 

Tym sposobem rawski Zalew Dolna stał się jeszcze lepszym miejscem, które będzie przyciągać morsów, tych doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z zimną wodą. Wszak co może być lepszego od rozgrzania się po zanurzeniu w zimnej wodzie? Z HOT BOX SAUNA z pewnością przyjemniej minie nam czas do wiosny. 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz