Nieustąpienie pierwszeństwa i wyprzedzanie na zakazie. Na ulicy Zamkowa Wola doszło do zderzenia trzech aut…

erawaMiasto
komentarzy

Trzy auta uczestniczyły w wypadku do jakiego doszło w piątkowe przedpołudnie (24.10) w Rawie Mazowieckiej na ulicy Zamkowa Wola. Mimo na pozór niegroźnie wyglądającego zdarzenia, kierująca jednym z pojazdów została hospitalizowana.

Do zdarzenia doszło około godziny 10:30 na prostym odcinku ulicy Zamkowa Wola. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca samochodem Volkswagen Golf, 21-letnia mieszkanka Rawy, skręcając w lewo do posesji nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z samochodem Renault Master. Kierowca dostawczaka, 28-latek z Cielądza również poruszał się nie do końca zgodnie z przepisami. Kierowca jadąc od Aleksandrówki w kierunku ulicy Targowej nie zastosował się do znaku „zakaz wyprzedzania”.

W wyniku zderzenie aut, Renault dodatkowo uderzył w zaparkowaną na poboczu Toyotę Corollę, w której siedział 63-letni rawianin.
– Do szpitala przewieziona została kierująca golfem. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi – informuje Karolina Sokołowska z rawskiej policji.

Na czas sprzątania skutków wypadku, ruch kierowany był przez wiadukt nad drogą S8.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz