Nowa atrakcja nad Zalewem Tatar. Aquarium Rawa zakupiło trzy Segway’e…

erawaMagazyn
komentarzy

Nad rawskim Zalewem Tatar już wkrótce będzie można zobaczyć nowe pojazdy. W Aquarium kupiono trzy egzemplarze urządzeń typu Segway. Rozrywka, choć może być atrakcyjna, do najtańszych należeć nie będzie.  

Od najbliższego poniedziałku (1.08) w budynku rawskiej pływalni będzie można wypożyczyć Segway’a, a na zainteresowanych czekać będą trzy różne modele. Przy pomocy nowych pojazdów będzie można poruszać się w okolicach Zalewu Tatar, po ścieżkach rowerowych i twardych nawierzchniach.
– Co roku wprowadzaliśmy do naszej oferty nowości. Zaczęliśmy od łyżworolek, później były rowerki, hulajnogi, rowery turystyczne i młodzieżowe, gokarty, aż w końcu postanowiliśmy zainwestować w Segway’e – mówi Włodzimierz Misztal, prezes ZGO Aquarium.

segway-2Atrakcja, która może być interesującą propozycją dla przybywających nad Zalew Tatar, nie będzie jednak należeć do najtańszych. Godzina korzystania z pojazdu to koszt 100 zł. Pół godziny – 50, a 15 minut – 30 zł. Każdy, kto po raz pierwszy będzie chciał skorzystać z urządzenia, zostanie przeszkolony przez pracownika pływalni. Segway’em jeździć będzie można wyłącznie w kasku.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz