Nowy asfalt na Mickiewicza i Polnej. Ruszają wiosenne remonty ulic zniszczonych podczas prac przy kanalizacji…

erawaMiasto
komentarzy

Ruszyło odtwarzanie nawierzchni miejskich dróg. Pozytywna informacja dotyczy ulicy Mickiewicza oraz ulicy Polnej. Idealna pogoda sprzyja realizacji drogowego zadania. To kolejny etap prac związanych z ogromnym projektem modernizacji sieci wodno-kanalizacyjnej. Prace na wspomnianych ulicach powinny zakończyć się w najbliższych dniach.

Po pracach ziemnych przyszedł czas na naprawę rozkopanych i zniszczonych dróg. W pierwszej kolejności drogowcy zabrali się za ulicę Mickiewicza. Po niej od później jesieni ubiegłego roku właściwie nie dało się komfortowo jeździć. Nawierzchnia odnowionej drogi ma być lepsza, niż ta dostępna przed rozpoczęciem prac związanych z modernizacją kanalizacji.
– Ruszyliśmy z pracami na ulicy Mickiewicza. Na jezdni zostanie położona nowa nakładka asfaltowa. Zaraz po tej ulicy prace będą kontynuowane na ulicy Polnej. Obie miejskie drogi będą niebawem przejezdne i pozbawione dziur – informuje Artur Piotrowski, prezes Rawskich Wodociągów i Kanalizacji.

Oczywiście patrząc na stan miejskich ulic, te dwie naprawy to tylko kropla w morzu potrzeb. Jak zapowiada inwestor, inne ulice mają być sukcesywnie odtwarzane w najbliższym, możliwym czasie.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz