Nowy rok szkolny w Rawie Mazowieckiej rozpoczął się w odświeżonych placówkach. Więcej o remontach w rozmowie samorządowej z burmistrzem miasta Dariuszem Misztalem.

erawaMiasto
komentarzy

Jak zawsze wraz z końcem wakacji w rawskich szkołach zakończyły się prace remontowe. W tym roku przyszła kolej na Szkołę Podstawową nr 4 i Szkołę Podstawową nr 1. Posłuchajcie o zaistniałych  zmianach. 

Od lat w Rawie Mazowieckiej utarło się, że przez okres wakacji w placówkach oświatowych prowadzone są niezbędne remonty, które muszą zostać przeprowadzone pod nieobecność uczniów. Dlatego też, kiedy młodzi rawianie odpoczywają, w szkołach naprawdę się dzieje. Przykładem może być chociażby to lato. W tym czasie nie każdy miał wakacje. 
– W Szkole Podstawowej nr 4 wykonaliśmy przebudowę nawierzchni z kostki betonowej przy głównym wejściu do budynku szkoły, jednak największa inwestycja miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 1 i to dopiero pierwszy etap prac. Druga część działań zaplanowana jest na kolejne wakacje, jednak wszystko zależy od tego, czy uda się pozyskać dofinansowanie – mówi burmistrz miasta Dariusz Misztal. 

Więcej o przeprowadzonych przebudowach i remontach dowiecie się z zamieszczonej powyżej rozmowy samorządowej. Zapraszamy. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz