Nowy Skarbnik w rawskim powiecie. Monika Frankowska została powołana na jedną z ważniejszych funkcji w zarządzie

erawaPowiat
komentarzy

Marzena Pakuła została odwołana ze stanowiska Skarbnika powiatu rawskiego. Nowo wybrana kandydatka na to stanowisko swoje obowiązki rozpocznie od przyszłego poniedziałku (16.04). 

Decyzja o odwołaniu Marzeny Pakuły, która dotychczas zajmowała się finansami powiatu, zapadła na wtorkowej (10.04) sesji Rady Powiatu Rawskiego. Radni jednogłośnie przychylili się do wniosku starosty oraz samej zainteresowanej. 
– Chciałabym złożyć wielkie podziękowania Pani Marzence. Za taką owocną współpracę, za pomoc w rozwiązaniu i zrozumieniu wszystkich spraw finansowych, które są niezmiernie ważne w naszej działalności, w działalności starostwa, w działalności powiatu. Za wielkie kompetencje, wielką mądrość i naprawdę wspaniałą pracę – mówiła podczas sesji przewodnicząca Rady Powiatu Maria Charążka. 

Obowiązki Marzeny Pakuły od 16 kwietnia, zgodnie z decyzją radnych, przejmie Monika Frankowska. Jej kandydatura została wybrana spośród czterech, jakie wpłynęły w postępowaniu konkursowym do starostwa powiatowego. 
– Pani Monika Frankowska ma niezbędne wykształcenie i doświadczenie zawodowe do wykonania funkcji skarbnika. Posiada kwalifikacje głównego księgowego, według wymagań określonych przez stowarzyszenie księgowych w Polsce, kwalifikacje do spraw rachunkowości, również ukończone studia wyższe i podyplomowe w zakresie rachunkowości. Dotychczas pracowała między innymi w Urzędzie Miasta i Gminy Biała Rawska, ostatnio pracuje w Hotelu Ossa na stanowisku księgowego – wymieniał starosta rawski Józef Matysiak. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz