Obrażał i odgrażał się klientom jednego z rawskich sklepów. Później groził pozbawieniem życia policjantowi

erawaMiasto
fot. KPP Rawa Mazowiecka
komentarzy

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wywołał awanturę i ubliżał osobom znajdującym się w sklepie. Odpowie za znieważenie klientów sklepu, funkcjonariuszy publicznych oraz za grożenie im pozbawieniem życia. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę (17.07) rawscy policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który awanturował się i był agresywny wobec klientów jednego ze sklepów spożywczych w Rawie Mazowieckiej. 40-latek obrażał słowami powszechnie uznanymi za obelżywe kupujących, był wyraźnie pobudzony, a przy tym pod znacznym wpływem alkoholu. Awanturnik nie stosował się do wydawanych przez mundurowych poleceń.

Podczas dalszych czynności 40-letni łodzianin, jakby miał mało kłopotów, zaczął ubliżać policjantowi, a także groził mu pozbawieniem życia. W aucie, którym przyjechał funkcjonariusze znaleźli kastet i kij bejsbolowy. Chuligan został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiał został przesłuchany. Odpowie za znieważenie klientki sklepu, znieważenie i groźby wobec innego klienta sklepu oraz znieważenia i groźby wobec funkcjonariusza policji.

Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policji oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Z uwagi na chuligański charakter czynów mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Rawa Mazowiecka.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz