Odkryj swój talent! Każdy go ma

erawaKultura
komentarzy

W pierwszej połowie sierpnia wraz z Młodzieżową Radą Miasta Rawa Mazowiecka zapraszamy rawską młodzież na warsztaty „Odkryj swój talent!” i konkur talentów „Pokaż się!”

Podczas pięciodniowych warsztatów „Odkryj swój talent!” (7-11 sierpnia 2023 r.) uczestnicy dowiedzą się, jak szukać swoich talentów i na jakich cechach budować swoją markę. Wspólnie zostanie stworzony plan rozwijania i prezentowania, omówione zostaną metody na opanowanie stresu, a także prezentowanie swoich umiejętności. Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Rawa Mazowiecka podczas wydarzenia podzielą się swoimi doświadczeniami w rozwijaniu kompetencji, opanowywaniu stresu, promowaniu działań i występowaniu przed publicznością. 

Na warsztaty można zapisać się w wiadomości na fb/rozwijamy, fb/mrmrawa lub telefonicznie 575 914 120.
Warsztaty będą odbywać się codziennie od 7 do 11 sierpnia w godz. 11:00-14:00 w siedzibie „Rozwijamy” przy ul. Konstytucji 3 Maja 9b. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty podsumuje konkurs ,,Pokaż się!” (12 sierpnia 2023 r.), który odbędzie się w sali widowiskowej MDK. Mamy nadzieję, że szósta już edycja pokazu talentów będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem wykonawców, którzy będą chcieli zaprezentować swoje talenty na dużej scenie.

Zgłoszenia do konkursu „Pokaż się!” przyjmowane będą w dniach 1-10 sierpnia 2023 r. drogą elektroniczną poprzez wysłanie prywatnej wiadomości do administratorów strony https://www.facebook.com/mrmrawa z deklaracją wzięcia udziału w przedsięwzięciu lub osobiście w Urzędzie Miasta w pokoju nr 12 przy Pl. Piłsudskiego 4 w Rawie Mazowieckiej. Konkurs obejmuje rozmaite zdolności sceniczne – taniec, śpiew, grę na dowolnym instrumencie, małą formę sceniczną, recytację, kabaret, występy sportowe, występy akrobatyczne. Uczestnicy mają maksymalnie 5 minut na prezentację swojego programu artystycznego. Chcesz zaprezentować swój talent, zapraszamy do udziału w konkursie!

Organizatorami wydarzenia są Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka, Miejski Dom Kultury oraz organizacja Rozwijamy. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz