Odległy świat w zasięgu ręki. Przyjdź do Galerii Antyków „Koroseum” i przenieś się w zupełnie inne miejsce

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Pragniesz odmienić swój dom, mieszkanie, a może jesteś w trakcie wyposażania dworku lub restauracji? W Galerii Mebli Antyków „Koroseum” każdy znajdzie coś dla siebie. 

Szukasz czegoś wyjątkowego, ale masz już dość powtarzalnego asortymentu sklepów? W takim razie koniecznie wybierz się do rawskiej galerii antyków. To miejsce z pewnością zaskoczy Cię mnogością przeróżnych perełek przywiezionych z całej Europy. 

Pracownicy „Koroseum” posiadają wieloletnie doświadczenie i wkładają serce w to, by wyszukać „skarby”, które później trafiają do Rawy Mazowieckiej. W przestronnych pomieszczeniach co i rusz znajdziecie coś nowego, asortyment jest bowiem uzupełniany na bieżąco. W ofercie odkryjecie między innymi: meble, porcelanę, zabawki, modele statków, dywany, obrazy, lampy, świeczniki, walizki, lustra, zegary, kufry, pianina, maszyny do pisania, płyty winylowe i gramofony. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, czy też miłośników oryginalnych rzeczy z duszą. 

Galeria „Koroseum” swój niepowtarzalny klimat zawdzięcza nie tylko niezliczonym eksponatom, ale także fachowej obsłudze, która pomoże Wam znaleźć coś odpowiedniego

Galeria Mebli Antyków „Koreseum” mieści się przy ul. Zamkowa Wola 26 w Rawie Mazowieckiej. Swoich klientów zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, a w soboty od 9:00 do 13:00.
„Koroseum” znajdziecie również online www.koroseum.pl, sprawdźcie ją również podczas wirtualnego spaceru. 
Firma pomaga również w przetransportowaniu zakupionych mebli.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz