Ofiarujmy Lence serce. Rodzice dziewczynki potrzebują wsparcia

erawaMagazyn
komentarzy

Zdrowie dla własnego dziecka. Gdyby tylko można było poprosić o taki prezent od Mikołaja – rodzice maleńkiej Lenki Wójcik nie wahaliby się nawet chwili.

Konieczny będzie przeszczep płuc lub płuc i serca jednocześnie. Lekarze zajmujący się dziewczynką nie pozostawiają najbliższym Leny złudzeń. Stan trzymiesięcznego dziecka wymaga natychmiastowego leczenia i rehabilitacji. 

Lena Wójcik, bo o niej tu mowa, urodziła się z wadą serca – przełożeniem wielkich pni tętniczych, ubytkiem międzykomorowym, hipoplazją gałęzi płucnych oraz innymi wadami wrodzonymi. Dziewczynka mieszkająca z rodzicami niedaleko Rawy Mazowieckiej jest już po pierwszych operacjach, ale potrzebuje naszej pomocy. Jej najbliżsi sami nie dadzą sobie rady z wysokimi kosztami, jakie wiążą się z walką o życie i zdrowie Leny. 

Dlatego na ich prośbę zachęcamy Was do udziału w licytacjach charytatywnych, z których dochód zasili konto Lenki. Więcej o stanie zdrowia dziewczynki znajdziecie także na platformie siepomaga.pl, gdzie także możecie dokonać wpłaty na rzecz chorej Leny. 

Pamiętajcie, dobro wraca. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz