Ogród Dialogu przy rawskiej parafii niebawem stanie się faktem. Umowa z wykonawcą już podpisana

erawaMiasto
komentarzy
Kolejne dofinansowanie i kolejna inwestycja w Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej. Rozpoczęte niebawem prace mają zakończyć się w połowie przyszłego roku. 
 
Rozmowy z wykonawcą inwestycji zostały wznowione po otrzymaniu w minioną środę (8.09) pozytywnej decyzji Zarządu Województwa Łódzkiego dotyczącej dofinansowania wspólnego wniosku Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP i Gminy Rawa Mazowiecka. 

Pomimo upływu sporego czasu od wygranego przetargu i zmienionej sytuacji na rynku pracy, przedstawiciele firmy podtrzymali swoją ofertę jako aktualną. Dzięki temu w ubiegły piątek (10.09.21) została podpisana umowa pomiędzy parafią a Konsorcjum firm: G&P Małgorzata Majtczak, Paweł Majtczak Spółka Jawna z siedzibą w Łodzi oraz CONCRETE ŁÓDŹ Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi oraz Dariuszem Szadkowskim prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Dariusz Szadkowski SZADEK z siedzibą w Łodzi.

Przedmiotem podpisanej umowy jest „Budowa Ogrodu Dialogu wraz z wyposażeniem”, która będzie realizowana w ramach projektu: „Szlakiem dziedzictwa Gminy Rawa Mazowiecka” planowanego do dofinansowania ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Wkrótce wykonawca przystąpi do prac, które zgodnie z przewidywaniami winny się zakończyć w połowie 2022 r.

W wydarzeniu uczestniczyli.: wójt Gminy Rawa Mazowiecka Michał Michalik wraz z zastępcą: Pawłem Jakubowskim, wicestarosta rawski Jacek Otulak, wiceburmistrz Rawy Mazowieckiej Artur Piotrowski oraz przedstawiciele Rady parafialnej.

Źródło: Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Maz.
 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz