Ogródki piwno-gastronomiczne oraz lunapark. Urząd Miasta szuka dzierżawców terenu na tegoroczną „Rawską Majówkę”…

erawaMiasto
komentarzy

Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej ogłosił przetarg na dzierżawę terenu przy ruinach zamku. Chodzi o czas tegorocznej „Rawskiej Majówki”. Gra jest warta świeczki, tym bardziej, że mowa tu o największym plenerowym wydarzeniu w trakcie roku. Poszukiwani są przedsiębiorcy, którzy zorganizują ogródki piwno-gastronomiczne oraz tradycyjne wesołe miasteczko.

Do dyspozycji przedsiębiorców, którzy mogą ubiegać się o dzierżawę terenu jest przestrzeń pod wesołe miasteczko oraz powierzchnia pod dwa ogródki piwno-gastronomiczne, każdy po 300 metrów kwadratowych. Warto przytoczyć ile potencjalny dzierżawca będzie musiał zapłacić za możliwość sprzedaży swoich towarów i usług podczas święta. Czynsz dzierżawczy w przypadku lunaparku to 35 tysięcy złotych netto. W przypadku piwno-gastronomicznych ogródków 20 tysięcy.

Oba wspomniane przetargi odbędą się 8 marca o godzinie 11.00 oraz 12.00 w budynku Urzędu Miasta. Szczegółowe informacje można znaleźć w ogłoszeniach Ośrodka Sportu i Rekreacji: „oferta lunapark” oraz „oferta ogródki”.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz