Okolice zalewu idealne do uprawiania triathlonu. Już po raz IV będą mogli przekonać się o tym uczestnicy i kibice Olimpiady Triathlonowej…

erawaSport
fot. Triathlon Rawa
komentarzy

Już w najbliższy piątek (26.07) nad rawskim Zalewem Tatar rozpocznie się IV Olimpiada Triathlonowa. Sportowe wydarzenie będzie wyjątkowe nie tylko dla uczestników, ale także dla kibiców. Jak zapewniają organizatorzy, tak widowiskowej dyscypliny naprawdę daleko szukać. Triathlon w ostatnich latach osiąga szczyty popularności, tym bardziej cieszy fakt, iż rawska impreza jest już rozpoznawalna.

Triathlon doskonale wpisał się w krajobraz Rawy Mazowieckiej. Zalew Tatar oraz otaczający go teren jest wręcz doskonały do uprawiania tej złożonej dyscypliny. Warto przypomnieć, że na te wyścigi składa się bieg, pływanie oraz jazda na rowerze. Wszystko musi odbywać się na określonym terenie, by było widowiskowe także dla kibiców. Okolice zalewu nadają się więc idealnie. Organizatorzy zachęcają kibiców do podziwiania zmagań sportowców
– Proszę sobie wyobrazić 260 ludzi tam na molo jak stanie i podczas gwizdka wystartuje. Będzie widać jeden wielki kocioł. Praktycznie jak w pralce – zapowiada Grzegorz Stefaniak z Klubu Sportowego Triathlon Rawa.

Więcej na temat imprezy dowiecie się z naszej rozmowy video oraz oficjalnej strony klubu (kliknij tutaj). Serwis eRawa.pl medialnie patronuje temu wydarzeniu.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz