„Ukradli” złodziejom łupy. Po 500 złotych mandatu dostali drobni rabusie, którzy kradli alkohol w jednym z rawskich marketów…

erawaMiasto
komentarzy

18 listopada około godziny 10.00, dyżurny rawskiej policji został powiadomiony przez pracownika ochrony jednego z marketów o kradzieży sklepowej. Dwaj nieuczciwi klienci ukradli 3 butelki wódki o wartości blisko 60 złotych. Rabusie nie nacieszyli się jednak łupem. Jak się bowiem finalnie okazało, ukryta zdobycz jeszcze raz zmieniła właściciela.

Do kradzieży doszło w jednym z rawskich marketów. Wezwani na miejsce dzielnicowi przejrzeli sklepowy monitoring i ustalili wygląd podejrzewanych o kradzież mężczyzn. Po krótkich poszukiwaniach na pobliskiej budowie zauważyli osoby rysopisem odpowiadające sprawcom wykroczenia. Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego w wieku 37 i 25 lat przyznali się do kradzieży sklepowej. Obaj zostali ukarani mandatami w wysokości 500 złotych. Skradzionego alkoholu niestety nie odzyskano.

– Złodzieje uciekając ze sklepu schowali butelki w krzakach, a kiedy wrócili po nie wraz z policjantami alkoholu już nie było – informuje Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej, nadkom. Karolina Sokołowska.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz