Osiemnastka Radia Victoria. Stacja działająca na terenie Rawy Mazowieckiej obchodzi swoje urodziny…

erawaMagazyn
komentarzy

 Radio Victoria kończy 18 lat. Dokładnie 25 marca 1995 roku powołana do życia została ta regionalna rozgłośnia. Victoria to także lokalne studio w Rawie Mazowieckiej, które funkcjonuje w mieście od 2001 roku. Dziś rozgłośnia weszła w swoją pełnoletniość. Hucznego świętowania nie było, na antenie pojawiły się nagrody w postaci tortów, a w sieci film pokazujący radio „od kuchni”.

Lokalne studio Radia Victoria powstało w Rawie Mazowieckiej jako drugie terenowe studio w regionie. Stało się to w 2001 roku. Od tego czasu rozgłośnia używa także rawskiej częstotliwości nadawania – 94,7 FM. Redakcja w Rawie początkowo mieściła się w budynku biurowca byłych Zakładów Mięsnych, następnie w bocznym budynku na terenie kompleksu, aż wreszcie znalazło się w centrum przy ulicy Krakowskiej 6c. Obecnie rozgłośnia wynajmuje jedno z pomieszczeń w Miejskim Domu Kultury.

Terenowe studia rozgłośni znajdują się także w Skierniewicach, Kutnie oraz Żyrardowie. Centrala rozgłośni mieści się w Łowiczu przy ulicy Seminaryjnej.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz