Ostatni tydzień karnawału postanowiły wykorzystać dziś przedszkolaki z „Tęczowej Jedyneczki”. O drugą tak kolorową imprezę naprawdę trudno…

erawaKultura
komentarzy

Karnawałowe bale, to jak się okazuje domena nie tylko dorosłych. Przekonywali dziś o tym podopieczni Przedszkolna nr 1 w Rawie Mazowieckiej. Wyjątkowa zabawa cieszyła nie tylko samych najmłodszych, ale także opiekunów. Tak kolorowej zabawy w Rawie nie było już dawno.


Zabawa faktycznie była przednia, tym bardziej, że maluchy mogły liczyć na profesjonalnych choreografów. Taneczne układy, wymyślane przez klaunów, idealnie odpowiadały najmłodszym. Nie zabrakło także balowego poczęstunku i wyborów najlepszego tancerza. W trakcie zabawy, zorganizowany był konkurs na najlepszego tancerza balu i oczywiście na najciekawszy strój. Rywalizacji, nie było, jury w składzie dwóch klaunów, zgodnie zadecydowało, że konkurs wygrywają wszystkie dzieci. Skoro były zabawy, musiały być i nagrody. Każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek w formie książeczki, malowanki – zdradza dyrektor „Tęczowej Jedyneczki”, Teresa Majcher.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz