Ostatnie starcia przy tenisowych stołach. Koniec roku z kolejnymi sukcesami rawskich zawodników

erawaSport
komentarzy

Tenisiści z MLUKS „Dwójki” wzięli udział w ostatnich w tym roku turniejach. Kolejny rok zapowiada się równie obiecująco. 

W minioną sobotę (21.12) zawodnicy z Rawy Mazowieckiej rozegrali kolejne mecze. Wystąpili oni w II WTK Żaczek/ów, który został rozegrany w Łodzi. Klub reprezentowali: Wiktoria Kocik, Patryk Gierach oraz Adam Kwapiś.

Turniej przeprowadzono systemem pucharowym. W kategorii żaczek nasza tenisistka, Wiktoria Kocik od początku prezentowała się bardzo dobrze, po kolei wygrywała swoje pojedynki oraz ostatecznie udało jej się awansować do finału tego turnieju. Dopiero w meczu finałowym tenisistka uległa swojej przeciwniczce Lenie Zawiślak z klubu sportowego LKS Omega Kleszczów i ostatecznie uplasowała się na wysokim 2 miejscu.

fot. MLUKS „Dwójka”

W kategorii Żaków bezkonkurencyjny był nasz rawski tenisista Adam Kwapiś, który w całych zawodach nie doznał żadnej meczowej porażki i zajął w całym turnieju 1 miejsce.

Patryk Gierach podczas tej imprezy uplasował się na 6 miejscu.

Dzięki zwycięstwu w całym turnieju w Łodzi Adam Kwapiś uzyskał awans do turnieju ogólnopolskiego i w dniach 10-12 stycznia 2020 r. rywalizował będzie w II Grand Prix Polski Żaczek/ów, które zostanie rozegrane w Zielonej Górze.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz