OSTR’y nie zagra w Skierniewicach. Rapera zastąpi PEZET. Pozostałe koncertowe punkty Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw zostają bez zmian…

erawaMagazyn
fot. facebook.com/pezet81
komentarzy

Pewien czas temu informowaliśmy o plejadzie gwiazd tegorocznego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw, które organizowane jest w Skierniewicach. Jak się okazało, jeden z ważnych punktów tegorocznego programu uległ zmianie. Chodzi o występ gwiazdy wybranej przez samych mieszkańców, mianowicie rapera OSTR’ego. Zamiast łódzkiego muzyka, na scenie ŚKOiW pojawi się Pezet.

Tym koncertem interesowali się nie tylko sami mieszkańcy Skierniewic, ale także chociażby mieszkańcy Rawy Mazowieckiej, co było widać po liczbie internetowych interakcji związanych z naszym ostatnim artykułem. Mimo sporych oczekiwań, łódzki raper OSTR’y nie pojawi się w pobliskich Skierniewicach. Jak się okazuje, sam skierniewicki ratusz dowiedział się o tym niedawno.
– Jeżeli chodzi o szczegóły w tej sprawie, to odsyłam do firmy World Media, która organizuje nam koncerty. W zasadzie również nam na ostatnią chwilę podali, że taka zmiana będzie mieć miejsce – mówi Arek Kopczewski, Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Skierniewice.

Firma zajmująca się muzyczną stroną imprezy tłumaczy dlaczego wybrany przez mieszkańców artysta nie zagra jednak na skierniewickiej scenie.
– Mimo naszych starań oraz spełnienia wszelkich formalności artysta O.S.T.R ostatecznie nie wyraził zgody na wzięcie udziału w Święcie Kwiatów Owoców i Warzyw w Skierniewicach. Management artysty deklarował chęć występu na tej imprezie do dnia 03.09.2013r. Przyczyny nie są nam bliżej znane – informuje Błażej Gajowniczek, dyrektor zarządzający World Media.

Firma już podjęła odpowiednie kroki prawne w celu wyjaśnienia sytuacji, co nie zmienia faktu, iż koniecznym było znalezienie artysty, który godnie zastąpi OSTR’ego na scenie. Skierniewicki Urząd Miasta wybrał Pezet’a i to właśnie on wystąpi przed publicznością zgromadzoną na miejskim rynku. Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.swietokwiatow.pl.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz