Otwarcie sezonu motocyklowego w Rawie Mazowieckiej. Nie może Was zabraknąć

erawaSport
komentarzy

Wydarzenie jakiego jeszcze nie było. W mieście odbędzie się nie tylko parada motocyklowa, ale i pokaz stuntu. 

Oficjalne otwarcie sezonu już w najbliższą niedzielę (30.04) w Rawie Mazowieckiej. Motocyklowa impreza będzie miała dwie odsłony. O godz. 12.00 w Kościele pw. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata zostanie odprawiona msza w intencji motocyklistów. Bezpośrednio po mszy ulicami Rawy Mazowieckiej przejedzie parada motocyklowa, która zakończy się na ulicy Tatar.

O godz. 15.00 przy ul. Reymonta na placu targowym „Rawiak” odbędzie się pokaz stuntu motocyklowego. W pokazie wezmą udział gwiazdy stuntu: Mistrz Świata – Marcin Głowacki, Stunt Girl – Ewa Pieniakowska, Maciej Dop Bielicki – jedyny motocyklista uprawiający stunt na Harleyu, Sandra Kaszubowska i Grzegorz Doering – jedyna w swoim rodzaju stuntująca para.

W przerwach pomiędzy pokazami odbędą się prowadzone przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji konkursy o tematyce bezpieczeństwa na drogach i promujące trzeźwość za kierownicą.

Więcej o weekendowej imprezie dowiecie się z naszej rozmowy samorządowej. Mamy też dla Was kilka archiwalnych ujęć. Zapraszamy.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz