Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym już w środę (11.11). Wciąż możecie się zapisać

erawaSport
komentarzy

Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym wystartują o godzinie 9:00 w Hali Sportowej Tatar. Wszystkich zainteresowanych, trenujących tenis stołowy, ale również amatorów, zapraszamy do udziału w zawodach.

Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej zostaną rozegrane w kategorii kobiet i mężczyzn bez podziału na kategorie wiekowe. W ramach mistrzostw odbędzie się również turniej dla dzieci (rocznik 2007 i młodsi). Szczegółowe zasady mistrzostw w –> Regulaminie.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10 listopada na adres e-mail [email protected] lub osobiście w dniu turnieju w godz. 8.30 – 9.00. Dodatkowe informacje możecie uzyskać pod nr tel. 781 700 509 lub 663 754 373. Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe.

Organizatorami zawodów są: Miasto Rawa Mazowiecka i MLUKS „Dwójka”. Mistrzostwa odbędą się bez udziału publiczności, lecz zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu poprzez Facebook’a MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka. Na bieżąco podawane będą relacje z tego spotkania lub transmisja.
Źródło: UM Rawa Mazowiecka

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz