Paliły się dwa budynki w Białej Rawskiej. Strażacy walczyli z ogniem, którego prawdopodobną przyczyną była niesprawna instalacja elektryczna…

erawaPowiat
komentarzy

Do kolejnego pożaru doszło dzisiejszej nocy (13.04) w Białej Rawskiej przy ulicy Brukowej. Płomienie pojawiły się w budynku mieszkalnym oraz sąsiadującym z nim gospodarczym. Przyczyną pożaru prawdopodobnie było zwarcie instalacji elektrycznej.

O pożarze, rawscy strażacy zostali poinformowani tuż po północy. Ogień zajął zwłaszcza drewniane elementy w pomieszczeniach, ale spaleniu uległa także instalacja elektryczna. Aby ugasić płomienie, strażacy skierowali na nie jeden prąd wody w natarciu.
– Po ugaszeniu pożaru, przy użyciu aparatów tlenowych i kamery termowizyjnej, zostały przeszukane wszystkie pomieszczenia – informuje Państwowa Powiatowa Straż Pożarna w Rawie Mazowieckiej. Dopiero gdy budynki okazały się być puste, strażacy oddymili je i przekazali pod opiekę właściciela.

Na miejsce oprócz Straży Pożarnej z Rawy wezwana została OSP Biała Rawska, Pogotowie Ratunkowe i Policja, która teraz sprawdza czy przyczyną pożaru faktycznie było zwarcie instalacji elektrycznej.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz