Personalne zmiany w rawskiej policji. Podinspektor Anna Dyśko powołana jako nowy zastępca komendanta KPP w Rawie Mazowieckiej…

erawaPowiat
fot. KPP Rawa Mazowiecka
komentarzy
W Komendzie Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej nastąpiły zmiany personalne. Dotychczasowy zastępca komendanta mł. insp. Marek Grzegory-Roróg został zastąpiony przez podinsp. Annę Dyśko. Policjant związany przez ostatnie lata z rawską komendą, został szefem policji w Opocznie.

Personalne zmiany w rawskiej policji nastąpiły 12 maja. Wtedy to mł. insp. Marek Grzegory-Roróg, dotychczasowy zastępca komendanta insp. Jerzego Majewskiego, został powołany na szefa mundurowych w Opocznie. Awans mł. insp. Grzegorego jednocześnie wymusił zmiany w lokalnej komendzie. Jego funkcję, Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi – nadinspektor Dariusz Banachowicz powierzył podinsp. Annie Dyśko.
– Pani podinspektor służy w policji od 20 lat i od początku związana jest ze służbą kryminalną rawskiej policji. Ostatnio pełniła funkcję naczelnika Wydziału Kryminalnego – mówi nadkom. Karolina Sokołowska z KPP w Rawie Mazowieckiej.

Zarówno nowemu komendantowi policji w Opocznie, jak i zastępcy rawskiego komendanta gratulujemy i życzymy sukcesów.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz