Piękni i młodzi, zawody strongmanów oraz występy dzieci. Niedziela w Białej jak zawsze w rytmach disco-polo

erawaKultura
komentarzy

W najbliższą niedzielę (18.06) Biała Rawska zaprasza na piknik rodzinny. Imprezę na miejskiej targowicy rozpoczną tradycyjnie strongmani, a tuż po nich sceną zawładną dzieci i młodzież z gminnych szkół, a także zespół z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Wydarzeniu jak zawsze towarzyszyć będzie muzyka disco-polo. Tegoroczną gwiazdą będą Piękni i młodzi. 

Letnie piknikowanie w Białej Rawskiej na stałe przeniosło się na miejską targowicę, gdzie znajduje się wystarczająco miejsca, aby pomieścić wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w tej corocznej imprezie. Podobnie będzie i tym razem. Imprezę o godzinie 13:30 zapoczątkują popularne zawody strongmanów. Zawodnicy stający w szranki to siłacze z wieloletnim doświadczeniem w podnoszeniu ciężarów. Z pewnością będzie na co popatrzeć, bo przewidziane konkurencje wymagają nie tylko siły, ale i umiejętności.

Później sportowe emocje zastąpią dzieci i młodzież z zespołów szkolnych z całej gminy, nie zabraknie też programu artystycznego przygotowanego przez sekcje muzyczną, wokalną i taneczną Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białej.

Niedziela w Białej nie może odbyć się bez bloku muzyki disco-polo, która na miejską targowicę licznie przyciąga mieszkańców całego powiatu. W tym roku na scenie zagrają Loverboy, Pover Boy oraz gwiazda wieczoru, zespół Piękni i młodzi. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz