Piersi w ramach przeprosin i podziękowań. RAWiK imprezą kończy modernizację sieci wodno-kanalizacyjnej…

erawaKultura
fot. facebook.com/pages/piersi
komentarzy

Modernizacja sieci wodno-kanalizacyjnej dobiega końca! W ramach przeprosin za wszystkie drogowe utrudnienia spółka Rawskie Wodociągi i Kanalizacja zaprasza na wyjątkową imprezę. Wydarzenie, które odbędzie się 26 października połączone jest z kilkoma innymi lokalnymi atrakcjami. Gwiazdą muzyczną będzie zespół Piersi.

Blisko dwa lata ziemnych prac, kilometry rozkopanych dróg i utrudnienia, które z perspektywy rawskich kierowców nie miały końca. Modernizacja sieci wodno-kanalizacyjnej w Rawie wystawiła cierpliwość wielu osób na próbę. W ramach symbolicznego zadośćuczynienia spółka RAWiK przygotowała muzyczną atrakcję. Impreza połączona jest z 2 rocznicą rozpoczącia działalności rawskiej galerii handlowej oraz z 16-leciem samorządowego Radia RSC.
Chcemy w ten sposób przeprosić za utrudnienia i podziękować mieszkańcom za wyrozumiałość – mówi Artur Piotrowski, prezes RAWiK’u.

Organizatorzy obiecują, że w programie imprezy nie zabraknie atrakcji. Wystąpi Akademia Tańca 4.20 ze Skierniewic, Dominika Dawidowicz i grupa Banana Perwers. Odbędą się również liczne konkursy i zabawy. Na deser, jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół Piersi.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz