Pierwszy występ na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu z wysokimi wynikami. Kuba Klasztorny z Rawskiego Klubu Karate Kyokushin zajął 3 miejsce

Zawodnicy rawskiego klubu wzięli udział w Mistrzostwach Polski Kickboxingu Seniorów i Juniorów w Formule Full Contact w Piotrkowie Trybunalskim. W zawodach walczyło 178 fighterów.

To był pierwszy występ zawodników na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu. W Piotrkowie Trybunalskim (7-9.04) na matach stanęło aż 178 zawodników z 55 klubów. Wśród nich znalazło się dwóch fighterów z Rawskiego Klubu Karate Kyokushin. Hubert Grochal dotarł do ćwierćfinału w kategorii – 63 kg „Junior starszy”, zaś Kuba Klasztorny do półfinału „Junior młodszy” – 71 kg, gdzie został sklasyfikowany na 3 miejscu, ulegając jedynie zwycięzcy kategorii.

Trenerami zawodników z Rawy byli Adrian Bajan i Marcin Kopczyński.