Pierwszy z bloków socjalnych w Rawie Mazowieckiej niebawem zostanie oddany do użytku. Specjalna komisja rozpoczęła analizować kto otrzyma mieszkanie w pierwszej kolejności.

erawaMiasto
komentarzy

40 mieszkań socjalnych jeszcze w tym roku trafi do najbardziej potrzebujących rodzin z Rawy Mazowieckiej. Na liście oczekujących około 200 wniosków o lokal.

Budowa bloku socjalnego przy ul. Mszczonowskiej w Rawie Mazowieckiej rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku. Od samego początku przyglądamy się jak szybko i sprawnie postępują prace przy budowie bloku, teraz sprawdzamy jak bardzo są zaawansowane.
– Ekipy kładą tynki i robią wylewki, w niektórych pomieszczeniach już są wykonane glazury. Niebawem pojawią się drzwi wejściowe do mieszkań – wymienia burmistrz miasta Dariusz Misztal.

Mieszkania, które pod koniec roku zostaną oddane mieszkańcom, mają zaspokoić te najpilniejsze potrzeby.
– Choć oczekujących rodzin mamy około 200, wiemy, że te 40 mieszkań, a w tym również 3 dla osób niepełnosprawnych, pozwolą nam pomóc tym najbardziej potrzebującym – dodaje burmistrz Misztal.

Niezwłocznie po zakończeniu pierwszego bloku ruszy budowa kolejnego. Budowa dwóch bloków pochłonie ponad 8 milionów 730 tysięcy złotych. 
Więcej o inwestycji dowiecie się z rozmowy samorządowej.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz