Pijany pieszy na drodze spowodował wypadek! Kierowca próbując ratować jego życie wpadł do rowu…

erawaPowiat
komentarzy

Pijany pieszy przyczynił się do drogowego wypadku. Wszystko miało miejsce na powiatowej drodze łączącej Rawę Mazowiecką z Białą Rawską. Kierowca Opla chcąc ominąć zataczającego się pieszego, stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Na szczęście skończyło się bez poważniejszych konsekwencji.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Żurawia, tuż przed Białą Rawską. 25-letni kierowca jadąc Oplem Astrą w ostatniej chwili zauważył pieszego, który szedł środkiem jezdni. Próba ominięcia nieostrożnego mężczyzny skończyła się utratą kontroli nad autem. Opel finalnie wylądował w przydrożnym rowie. Pieszy, 49-letni mieszkaniec gminy Biała Rawska, był kompletnie pijany. W organizmie miał ponad dwa promile alkoholu.

Wczorajszy dzień niebezpieczny okazał się także na krajowej „ósemce”. Tam, w miejscowości Przewodowice, 28-letni kierowca Opla Corsy stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne barierki. Padający śnieg i trudne warunki sprawiły, iż w uszkodzone auto uderzył drugi pojazd, którego kierowca nie zdołał wyhamować. Sprawca kolizji, za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, został ukarany 250 złotowym mandatem. Na szczęście i w tym zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz