Pijany, sylwestrowy weekend na drogach powiatu rawskiego. Policjanci zatrzymali aż 5 kierowców na podwójnym gazie..

erawaPowiat
fot.policja.gov.pl
komentarzy

5 nietrzeźwych kierowców zatrzymała rawska Policja od niedzieli do wtorkowego, noworocznego poranku, na drogach powiatu rawskiego. Za nami wyjątkowo „pijany” sylwestrowy czas na drogach powiatu rawskiego.

Zła passa zaczęła się w niedzielne popołudnie (30.12), kiedy to w ręce stróżów prawa wpadło, aż trzech nietrzeźwych kierujących. Pierwszy z nich po godzinie 15.00 zatrzymany został w miejscowości Rosławowice. 52-letni kierowca, mieszkaniec powiatu rawskiego wydmuchał ponad promil alkoholu. Dwóch następnych kierowców „na podwójnym gazie” również wpadło na terenie powiatu. 43-latek w Lubani oraz 22-latek w okolicach miejscowości Stolniki wydmuchali po około pół promila.

Nie lepiej pod tym kątem wyglądała dzisiejsza, sylwestrowa noc. Powroty z sylwestrowych zabaw nie zawsze były bezpieczne. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch kierowców, w Białej Rawskiej oraz Rawie Mazowieckiej. Pomimo policyjnego podejrzenia, prowadzenia pod wpływem, 25-latek z Białej odmówił badania alkomatem. Mężczyzna został zabrany na szczegółowe badanie krwi. Kierowca zatrzymany na ulicy Jerozolimskiej w Rawie prowadził z kolei swoje BMW, mając w wydychanym powietrzu ponad 0,4 promila. Po szczegółowej kontroli okazało się, iż był to 29-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz