Piknik integracyjny „Wszystkie dzieci nasze są” już po raz 15! Do Rawy Mazowieckiej zapraszamy w najbliższą niedzielę (17.09)

erawaKultura
komentarzy

Tradycyjnie we wrześniu zapraszamy na piknik „Wszystkie dzieci nasze są”. Wydarzenie mające integrować lokalną społeczność w każdym wieku odbędzie się w niedzielę na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

Impreza skierowana do wszystkich mieszkańców powiatu rawskiego od lat organizowana jest przez Starostwo Powiatowe oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Podczas pikniku zaplanowanego w godzinach 15:00-18:00 przewidziano masę atrakcji, które są doskonale znane i lubiane przez uczestników. W programie tradycyjnie nie zabraknie gier, zabaw i konkursów rodzinnych, a także sportowych. Jak zawsze pojawi się również mikrofon, do którego zaśpiewać będzie mógł każdy oraz FOTObudka. 

O godzinie 17:00 nastąpi tradycyjne puszczanie marzeń do nieba. To bardzo charakterystyczny element tej imprezy. Uczestnicy najbardziej skryte pragnienia zapiszą na specjalnych karteczkach przymocowanych do balonów napełnionych helem, po czym wypuszczą je z rąk. Nie zabraknie także zabawy w rytmach disco. 

Na najmłodszych czekać też będą koniki gotowe do przejażdżki, zabawa w basenie z piłeczkami, karuzeli i zjeżdżalniach, malowanie twarzy, strzelnica oraz pokaz wozów strażackich, radiowozu policyjnego oraz samochodu straży miejskiej.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz