Pilnie poszukiwany pracownik! Firma Vision Security zatrudnia nową kadrę

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Instalator systemów alarmowych z doświadczeniem, ale i do przyuczenia znajdzie pracę w agencji ochrony Vision Security. Spiesz się, naprawdę warto. 

Szukasz pracy, ale boisz się, że nie posiadasz odpowiedniego wykształcenia lub kwalifikacji? Nie przejmuj się, wystarczy, że jesteś gotowy do nauki i interesują Cię tematy związane z elektroniką i systemami alarmowymi. Lokalna firma Vision Security podejmie się przyuczenia swoich nowych pracowników. 

Chcesz wiedzieć czym zajmuje się Twój nowy, potencjalny pracodawca? Agencja ochrony Vision Security to przedsiębiorca, który od blisko trzech lat z coraz większym powodzeniem działa na terenie ziemi rawskiej, ale i w sąsiednich miejscowościach. 

Kilkaset obiektów, a także coraz to nowe wyzwania, nie są straszne, ponieważ Vision Security stawia na jakość zarówno swoich usług, ale i rozwiązań, dzięki którym stacje monitorowania spełniają oczekiwania nawet wymagających klientów. 

Jeśli chcesz rozpocząć pracę w rozwijającym się zespole, podnoszącym swoje kwalifikacje, dającym satysfakcję, również tę finansową, z wykonywanych zadań to zgłoś się jak najszybciej na rozmowę kwalifikacyjną. 

Wszelkie informacje uzyskacie dzwoniąc pod numery: 609 665 619 oraz 608 641 160. A samą siedzibę firmy znajdziecie przy ulicy Niepodległości 19 w Rawie Mazowieckiej i przy ulicy Kościuszki 3 w Białej Rawskiej. Vision Security obserwować możecie również na ich oficjalnym Facebooku

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz