Plejada gwiazd u naszych sąsiadów. Zobaczcie kto wystąpi na wrześniowym Święcie Kwiatów Owoców i Warzyw…

erawaMagazyn
komentarzy

Budka Suflera, Bracia, IRA, czy raper OSTR’y. Mocno zapowiada się tegoroczne Święto Kwiatów Owoców i Warzyw w pobliskich Skierniewicach. Sąsiedni samorząd po raz kolejny o zdanie w sprawie doboru repertuaru pytał swoich mieszkańców, pomysł okazał się trafiony.

Największa plenerowa impreza u sąsiada Rawy Mazowieckiej planowana jest na 14-15 września. Święto Kwiatów Owoców i Warzyw to nie tylko impreza związana z sadownictwem i ogrodnictwem, ale także, a może przede wszystkim ogromny rozrywkowy event w centrum miasta. Na scenie podczas sobotniego wieczoru wystąpi: Budka Suflera, Bracia, disco-polowy zespół Weekend oraz w kabaretowym programie, Andrzej Grabowski. Niedziela to z kolei występy Honey, IRY, OSTR’ego oraz Zbigniewa Wodeckiego.

>Aktualności dotyczące imprezy znaleźć można na oficjalnej stronie imprezy

W tym roku wpływ na program imprezy mieli sami mieszkańcy. Urząd o zdanie pytał między innymi na swojej internetowej stronie. Wyborem mieszkańców był właśnie raper Adam OSTR Ostrowski, który na scenie pojawi się podczas drugiego dnia imprezy. Skierniewickie święto uznane zostało za „Najlepszy produkt turystyczny województwa łódzkiego 2011”.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz