Plenerowe kino w Rawie Mazowieckiej przez całe lato. Aquarium poszerza swoją ofertę o filmowe wieczory tematyczne…

erawaMagazyn
komentarzy

Już od przyszłego piątku (5.08) rusza Aquarium Film, czyli dopełnienie Rawskiego Kina Letniego przygotowanego przez Miejski Dom Kultury. Na terenie skateparku będzie można oglądać filmy wybrane przez mieszkańców Rawy w specjalnym głosowaniu. 

Filmowe seanse w ramach Aquarium Film to propozycja tematycznych wieczorów. Jako pierwsza, już w najbliższy piątek, wyświetlona zostanie jedna z nieśmiertelnych polskich komedii. O tym, jaki tytuł pojawi się na plenerowym ekranie na płycie skateparku, zadecydują jednak sami rawianie. Głosowanie za każdym razem odbywać będzie się na faceebokowym kanale Klubu Piłki Aquarium, od którego zaczęła się przygoda z plenerowym oglądaniem w sąsiedztwie miejskiej pływalni. Tym razem mieszkańcy Rawy mogą wybrać film spośród proponowanych tytułów: „Sexmisja”, „Poranek Kojota”, „Dzień świra”, „Chłopaki nie płaczą”, „Kiler”, „Kilerów 2”.

kino letnie3

Fot. puste miejsce na plakacie czeka na tytuł filmu, który wybiorą Internauci.

Głosowanie potrwa do godziny 12:00 w środę (3.08), a procedura będzie wyglądać podobnie w przypadku kolejnych wieczorów.

Organizatorzy proponują kinomaniakom również wieczór taneczny, z sensacją, z wyjątkową fabułą, romantyczny, science fiction, z trylogią i filmowymi seriami oraz w ten wieczór strach się bać. To, jakie tytuły zostaną poddane pod głosowanie, będzie zależeć od zainteresowania oglądających.

Wieczory z Aquarium Film planowane są na: 5.08, 12.08, 19.08, 20.08, 26.08, 27.08, 2.09, 3.09.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz