Pobili a później ukradli telefon i 20 złotych w gotówce. Policjanci zatrzymali sprawców rozboju, do którego doszło w centrum Białej Rawskiej…

erawaPowiat
fot. KPP Biała Rawska
komentarzy

Kolejnych rozbojarzy, tym razem w Białej Rawskiej zatrzymali policjanci. Dwóch mężczyzn w wieku 37 i 28 lat, w centrum miejscowości, napadło i okradło 45-letniego mężczyznę. Łupem padł telefon oraz 20 złotych w gotówce. Teraz dwóm zatrzymanym sprawcom grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 30 marca około godziny 20:00 na Placu Wolności w Białej Rawskiej. 45-letni mężczyzna został napadnięty przez nieznanych mu sprawców. Według relacji pokrzywdzonego zaczęło się od zwykłej zaczepki, a skończyło na dotkliwym pobiciu i kradzieży. Mężczyzna stracił komórkowy telefon oraz 20 złotych w gotówce. Wyjaśnieniu sprawy na pewno nie ułatwiało to, iż okradziony mężczyzna podczas zgłaszania miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Policjanci na drugi dzień po zgłoszeniu ustalili i zatrzymali dwóch podejrzewanych mieszkańców gminy Biała Rawska w wieku 37 i 28 lat. Podczas przeszukania, u młodszego z nich funkcjonariusze ujawnili skradziony telefon. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia. Za rozbój sprawcom grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz