Podwodny pokaz dla mieszkańców Rawy. Strażacy ochotnicy zaprezentowali swoje możliwości…

erawaMiasto
komentarzy

Wyjątkowy pokaz mogli zobaczyć mieszkańcy miasta, którzy korzystali dziś z rawskiego basenu. Strażacy ochotnicy, reprezentujący Sekcję Ratownictwa Wodnego OSP Rawa Mazowiecka, prezentowali swoje techniczne i sprzętowe możliwości. Bardziej zainteresowani rawianie swoich sił mogli nawet spróbować z aparaturą oddechową na plecach.

Wydarzenie zostało zainicjowane przez administrację basenu. I choć pomysł był dobry, jak zwykle zabrakło odpowiedniej promocji i oprawy wydarzania. Mimo że ochotnicy starali się jak mogli, zebrane na basenie osoby chyba nie do końca wiedziały o co w całym pokazie chodzi.

Frekwencja mogłaby być trochę większa. Wydaje mi się, że może późniejsza godzina byłaby lepsza – podsumował Bartek Kamiński, członek Sekcji Ratownictwa Wodnego. Druhowie OSP chcą nie tylko pokazać możliwości swojej jednostki, ale i przy okazji, w sposób wyjątkowo interesujący, zwrócić uwagę na wodne bezpieczeństwo. Okres ferii sprzyja tego typu profilaktyce.

Miejmy nadzieję, że płetwonurkowie, którzy na basenie pojawiają się regularnie, skuszą się jeszcze na podobne prezentacje. Muszą jednak osobiście, ze strażackim zaangażowaniem, zająć się promocją, bądź co bądź, niebanalnego eventu.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz