Podwójne zaproszenia na „Rubinowe gody” trafiają w ręce naszych Internautów. Na eRawa.pl wyniki konkursu…

erawaKultura
fot. kedziora-teatr.pl
komentarzy

Zgodnie z zapowiedzią mamy dla Was rozwiązanie konkursu, w którym nagrodą były aż cztery podwójne zaproszenia na spektakl komediowy. Ten odegrany zostanie już w najbliższą niedzielę (19.09) na deskach Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Po burzliwej, redakcyjnej naradzie, wybraliśmy najciekawsze odpowiedzi. 

Aby wygrać jedno z podwójnych zaproszeń wystarczyło uzasadnić dlaczego to właśnie Wy powinniście je otrzymać. Jak zawsze wykazaliście się ogromną kreatywnością. Niestety, nie możemy nagrodzić wszystkich, a bardzo wielu z Was pisało do nas o rocznicach ślubu. Zmuszeni byliśmy, spośród bardzo licznych nadesłanych przez Was odpowiedzi, wybrać cztery, które najbardziej przypadły nam do gustu. 

I tak, podwójne zaproszenia otrzymują: Maryla J., Renata S., Arkadiusz S. i Marek M.

Zwycięzcom gratulujemy – sprawdźcie koniecznie swoje maile. Dziękujemy jednocześnie za wszystkie zgłoszenia jakie do nas nadesłaliście. Przypominamy również, iż spektakl w rawskim MDKu odbędzie się w niedzielę (19.09) o godz. 18:00. Bilety w cenie 85 zł są jeszcze do kupienia online –> KupBilecik.pl.

A więcej o samej komedii „Rubinowe gody” przeczytacie w naszym –> poprzednim artykule.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz