„Pokaż się!” już po raz szósty. Antonina Guzek z nagrodą główną

erawaKultura
komentarzy

Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka po raz kolejny zaprosiła do zabawy. W minioną sobotę sprawdziliśmy kto w Rawie ma największy talent.

Czego, jak czego, ale talentu rawskiej młodzieży odmówić nie można. Tym razem mieli okazję pokazać go podczas pokazu, który odbył się wczoraj (12.08) w Miejskim Domu Kultury. Aby jednak stanąć na wielkiej scenie potrzeba naprawdę dużej odwagi. I tę, wraz ze swoimi zdolnościami, zaprezentowali uczestnicy szóstej edycji „Pokaż się!” przed jury. Tegoroczna odsłona przeglądu zdecydowanie należała do muzyków. Nie zabrakło śpiewu, gry na instrumentach, a także energetycznych interpretacji muzycznych. Jedno jest pewne – talent został sowicie nagrodzony i każdy z uczestników otrzymał atrakcyjne nagrody. 

Pierwsze miejsce bezapelacyjnie zajęła Antonina Guzek, tuż za nią, z drugim miejscem Aleksander Ferreira, a na trzeciej lokacie uplasowała się Nadia Mateja. Nagroda specjalna trafiła natomiast w ręce zespołu „Nastrojeni” w składzie: Aleksandra Wójcik, Tymoteusz Kozłowski, Alicja Wolska i Marcin Zarzycki. Wyróżnienie otrzymał Szymon Antosik, a nagrodę za udział Antonina Przerwa.

Tym razem nasza galeria jest wyjątkowo skromna, ponieważ redaktor naszego serwisu miał przyjemność zasiadać w jury konkursowym. Tym samym wraz z Barbarą Skonieczną (SP4), Paulą Sochą (Rozwijamy), Amelią Antosik (Przewodnicząca MRM), a także Grzegorzem Klimczakiem (dyrektor MDK) zadecydował o losach uczestników, którym serdecznie gratulujemy talentu i odwagi. 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz