Pokazali się od najlepszej strony. W miniony weekend jury niejednogłośnie wyłoniło zwycięzcę lokalnego plebiscytu talentów…

erawaKultura
komentarzy

Konkursy typu talent show cieszą się ogromną popularnością, również w Rawie Mazowieckiej, gdzie do eliminacji zgłosiło się 20 osób, które chciały pokazać swoje zróżnicowane umiejętności. W sobotnim (30.12) finale wystąpiło 10 osób, które pomyślnie przebrnęło przez eliminacje. Mimo dużej konkurencji, zwycięstwo wyśpiewała sobie Małgorzata Sztocka.

Tegoroczne Pokaż się! to już trzecia edycja lokalnego plebiscytu wyłaniającego uzdolnionych młodych ludzi. W tym roku scenę oraz serca jurorów i publiczności próbowano podbić na różne sposoby. Wśród finalistów nie zabrakło piosenkarzy, tancerzy, magików, czy kucharzy. Nie zabrakło również sporów w jury, które nie było zgodne co do werdyktu. Finalnie zwyciężczynią została Małgorzata Sztocka, która wykonała piosenkę Emeli Sande pt. „Read all about it”. Zgromadzona widownia była jednak innego zdania i miała swoich faworytów, tancerzy – Weronikę Jedwabną i Mikołaja Brożynę, którzy otrzymali nagrodę publiczności.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz