Policja poszukuje świadków potrącenia do jakiego doszło na skrzyżowaniu Fawornej i Słowackiego w Rawie Mazowieckiej…

erawaMiasto
komentarzy

Rawska policja poszukuje kierowcy, który potrącił na przejściu dla pieszych mieszkankę Rawy Mazowieckiej. Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie (6.11) na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Fawornej. Mundurowi proszą świadków zdarzenia oraz wszystkich mających jakąkolwiek wiedzę na ten temat o kontakt z lokalną komendą. 

Do wypadku doszło w miniony czwartek około godziny 16:00 na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego i Fawornej w Rawie Mazowieckiej. Tam przechodzącą po pasach kobietę potrącił samochód. Sprawczyni wypadku jechała od strony ulicy Kościuszki. Po potrąceniu zatrzymała swój pojazd na poboczu i podeszła do potrąconej kobiety, pomogła jej wstać i odprowadziła ją do domu. Oświadczyła również, nie podając oczywiście danych kontaktowych, że za moment do niej przyjedzie. Poszkodowana rawianka ponownej wizyty już się jednak nie doczekała. Kobieta w wyniku potrącenia złamała rękę, dlatego zdarzenie będzie kwalifikowane jako wypadek drogowy.

Poszukiwana kierująca prowadziła najprawdopodobniej białego, bądź jasnego SUV’a, takie wstępne informacje pozyskali policjanci. Funkcjonariusze proszą teraz o pomoc wszystkich potencjalnych świadków zdarzenia, którzy mogą wskazać numer rejestracyjny auta, bądź osobę, która je prowadziła. Na komendę można zgłosić się osobiście lub przekazać informację telefonicznie, prosząc o zachowanie anonimowości. Policjanci do dyspozycji świadków są pod numerami  (46) 814 81 38 lub alarmowym 997.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz