Policyjny Dzień Kobiet w aktywnej wersji. Rawska komenda ponownie zaprosiła wszystkie Panie

erawaMagazyn
komentarzy

Kolejny Policyjny Dzień Kobiet przechodzi do historii. Tym razem zajęcia z samoobrony odbyły się w Kurzeszynie. 

Są takie akcje, o których nie sposób nie wspomnieć. Właśnie do takich wydarzeń należy Policyjny Dzień Kobiet jaki po raz drugi w marcu (18.03) bieżącego roku zorganizowała Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej. 

Tegoroczna edycja odbyła się w Szkole Podstawowej w Kurzeszynie, gdzie na sali gimnastycznej spotkały się zainteresowane mieszkanki powiatu rawskiego. Miały one okazję najpierw spotkać się z dzielnicowym, a później wziąć udział w kursie samoobrony.

Ponad 20 pań z ochotą przystąpiło do rozgrzewki, aby móc jak najwięcej nauczyć się od kom. Tomasza Pawlaka, instruktora taktyk i technik interwencji z Sekcji ds. Doskonalenia Zawodowego i Szkolenia Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Łodzi. Komisarz Tomasz Pawlak z dużą dozą humoru podszedł do szkolenia przybyłych kursantek, dzięki czemu na sali panowała rewelacyjna atmosfera. 

Na koniec uczestniczki spotkania mogły uczyć się również pierwszej pomocy. Już nie możemy doczekać się kolejnego wydarzenia organizowanego przez rawską komendę. O kolejnych akcjach będziemy Was na bieżąco informować. 

Więcej zdjęć z Policyjnego Dnia Kobiet znajdziecie w naszej galerii

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz