Półroczne dziecko zginęło na miejscu. Tragiczny wypadek na krajowej 8 w Rawie Mazowieckiej…

erawaMiasto
komentarzy

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś (7.10) w godzinach popołudniowych na drodze Nr 8 na wysokości Rawy Mazowieckiej. Na pasie ruchu w kierunku Wrocławia, Citroen Berlingo uderzył w tył Fiata Cinquecento. W wyniku zderzenia, śmierć poniosło półroczne dziecko, które przewożone było w osobowym Fiacie.

Prokuratura wraz z Policją zajmuje się dokładnym wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia. Z pierwszych ustaleń wynika, iż 55-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego, kierując swoim Citroenem, wjechał w tył drugiego auta. Osobowy samochód z dwójką dzieci w środku prowadziła 31-letnia mieszkanka powiatu rawskiego. Niestety dla najmłodszego dziecka, 6 miesięcznego chłopca, zderzenie okazało się tragiczne. Noworodek pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej i pomocy ze strony Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zmarł na miejscu.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Berlingo nie zachował należytej odległości i najechał na tył Fiata Cinquecento, szczegóły ustala Policja wraz z prokuraturą – podaje w oficjalnym komunikacie Karolina Sokołowska z KPP w Rawie Mazowieckiej.

Akcja ratunkowa oraz praca na miejscu ekipy dochodzeniowej i prokuratora sprawiły, iż przez kilka godzin ruch na popularnej „ósemce” był utrudniony.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz