Pomóżmy małej Julce. Potrzebna krew i wsparcie finansowe

erawaPowiat
komentarzy
Wspólnie możemy pomóc dziewczynce chorej na Ostrą Białaczkę Szpikową. Wierzymy, że i tym razem wspólnie zdziałamy wiele dobra. 
Julia Kobierska ma dopiero 6 lat, a tuż po swoich urodzinach zdiagnozowano u niej Ostrą Białaczkę Szpikową z towarzyszącą mutacją FLT3 ITD.

Dziewczynka już rozpoczęła leczenie na Oddziale Pediatrii, onkologii i hematologii dla dzieci młodszych w Centralnym Szpitalu Klinicznym UM w Łodzi. Aktualnie jest w trakcie chemioterapii. Po intensywnym leczeniu w szpitalu czeka ją jeszcze długie leczenie podtrzymujące, co wiąże się z kosztami. Jednak to nie koniec, Julia będzie wymagała długotrwałej izolacji oraz szczególnych środków ostrożności.

Teraz, oprócz wsparcia finansowego, pilnie potrzebna jest krew. Można ją oddać w każdym punkcie krwiodastwa z dopiskiem dla Julii Kobierskiej, Cetralny Szpital Medycznym UM w Łodzi ul. Pomorska 251, 92-213 Łódź.

Warto też skorzystać z okazji, bo już 11 grudnia zbiórka krwi organizowana będzie w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Konopnicy. Zbiórka prowadzona będzie w godzinach 9:00-12:00. 

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kobierska, 18215 pomożecie wesprzeć rodzinę w pokryciu kosztów dojazdów do szpitala, sterylizacji domu, specjalnego żywienia oraz poprawie jakości codziennego życia. Więcej o Julce dowiecie się —> tutaj
Numer konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz