Ponad 12 tysięcy złotych podczas jednodniowej, charytatywnej akcji zebrali uczniowie „Reymotna”. Pomocowa akcja będzie miała swoją kontynuację. Kolejna odsłona kiermaszu już za tydzień…

erawaMiasto
komentarzy

12 510 zł to finansowy wynik charytatywnej akcji zorganizowanej przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych imienia Władysława Reymonta w Rawie Mazowieckiej. Uczniowie wczoraj zorganizowali specjalny świąteczny kiermasz, kwestowali również do puszek. Jak podsumowują zaangażowane osoby, kwota przerosła najśmielsze oczekiwania. 

Choć była to niedziela, która pogodą na pewno nie rozpieszczała, pomocowa akcja młodzieży z „Reymonta” zakończyła się sukcesem. Ze sprzedaży specjalnych świątecznych ozdób oraz kwesty do puszek udało się zgromadzić ponad 12 tysięcy złotych. To realne pieniądze, które trafią bezpośrednio do potrzebującego Michała Tomczyka, absolwenta ZSP.
– Mieszkańcy Rawy okazali się być bardzo hojni, a kwota, którą udało nam się zebrać przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Mama Michała jeszcze nie wie, myślę, że również będzie mile zaskoczona – mówi Beata Paramuszczak, nauczyciel ZSP im. Reymonta.
Co ważne, kwota o której mowa nie jest jeszcze ostateczną sumą środków jakie powędrują na konto Michała. Uczniowie nakręceni pozytywną stroną pomagania chcą zorganizować w najbliższy weekend drugą odsłonę kiermaszu. Tym razem ozdoby będą sprzedawane przed parafią Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata na osiedlu Zamkowa Wola.

Cały czas można także bezpośrednio pomagać Michałowi przekazując 1% podatku na konto Fundacji „OBUDŹMY NADZIEJĘ” z dopiskiem MICHAŁ TOMCZYK
NR KRS 0000172537 – MICHAŁ TOMCZYK
lub dokonać wpłaty na specjalnie przygotowane konto GETIN BANK 07156000130000113000019449.
Michał i jego rodzice dziękują za każdą złotówkę!

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz