Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który śmiertelnie potrącił 68-letniego pieszego w Białej Rawskiej. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia…

erawaPowiat
komentarzy

Tragiczne zdarzenie w Białej Rawskiej. Pijany kierowca śmiertelnie potrącił 68-letniego pieszego, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Dzięki reakcji przypadkowego świadka wypadku, skrajnie nieodpowiedzialnego kierującego udało się zatrzymać. Podczas policyjnej kontroli mężczyzna wydmuchał ponad 2 promile.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj (5.03) na ulicy Kościuszki w Białej Rawskiej. Tam kierujący Fiatem Uno potrącił 68-letniego pieszego i odjechał z miejsca zdarzenia. Całe zajście widział przypadkowy świadek, który ruszył za uciekającym fiatem. Kierowca na bieżąco informował policjantów gdzie znajduje się sprawca. Pościg zakończył się w miejscowości Konstantynów.
– W miejscowości Konstantynów kierowca Fiata stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Po kontroli trzeźwości okazało się, że 65-letni mężczyzna ma ponad 2 promile w organizmie – relacjonuje nadkom. Karolina Sokołowska Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.

Mimo udzielonej pomocy, potrącony w Białej Rawskiej mężczyzna zmarł. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz