Ponad 24 tysiące złotych trafi na konto stowarzyszenia „Dobro Dzieci”. Za nami kolejny, już XIV Powiatowy Bal Charytatywny…

erawaPowiat
komentarzy

Ponad 24 tysiące złotych zebrano podczas tegorocznego, już XIV Powiatowego Balu Charytatywnego organizowanego w powiecie rawskim. W tym roku impreza powróciła do Hotelu Ossa. Po podliczeniu balowego portfela, śmiało można stwierdzić, że idea łączenia dobrej zabawy z pomaganiem innym sprawdziła się. Tym razem z hojności imprezowiczów skorzystają podopieczni Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dobro Dzieci”.

fot. Jedną z atrakcji był recital Magdy Steczkowskiej

fot. Jedną z atrakcji był recital Magdy Steczkowskiej

Na tegorocznym balu, który w weekend odbył się w Hotelu Ossa, bawiło się około 130 osób. Jak co roku nie brakowało atrakcji, także tych, które należy rozpatrywać w kontekście ważnych, lokalnych wydarzeń. Do nich można zaliczyć wręczenie kolejnego tytułu „Dobrego Człowieka”. W tym roku otrzymał go Ojciec Jan Koziatek, przeor Zakonu Ojców Pasjonistów w Rawie Mazowieckiej.
– Myślę, że jest to uhonorowanie wszystkich, którzy wiele serca wkładają, przychodzą z dobrego serca charytatywnie pomagać. (…) Ja to tylko odebrałem ze względu na nich – podsumowuje ojciec Jan Koziatek.

Atrakcją tegorocznego balu był recital Magdy Steczkowskiej, gości zabawiał także zespół „Drugi tydzień”. Nikt nie zapomniał jednak o szczytnym celu, czyli charytatywnej części balu. Podczas licytacji oraz dodatkowej zbiórki udało się zebrać ponad 24 tysiące złotych, które zostaną przeznaczone na rehabilitację podopiecznych Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dobro Dzieci”.

Zapraszamy do obejrzenia naszej obszernej video relacji.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz