Ponad 3 tysiące złotych na konto Ireny. Uczniowie Reymonta podsumowali trwającą od kilku dni charytatywną akcję…

erawaMagazyn
komentarzy

Ponad 3 tysiące złotych finalnie zgromadzili na koncie swojej charytatywnej akcji uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta w Rawie Mazowieckiej. Elementem wydarzenia był między innymi „Bieg dla Irenki”, który odbył się nad rawskim zalewem. Pieniądze zostały przekazane potrzebującej uczennicy.

Symboliczna cegiełka jako wpisowe do wspólnego biegu, kwesta na terenie lokalnych placówek oświatowych, czy bilet na międzyszkolne rozgrywki sportowe. W przypadku tej akcji uczniowie Reymonta mocno zróżnicowali źródła zbieranych pieniędzy. Do zgromadzonej kwoty dołożyły się nie tylko szkolne społeczności, ale także np. pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy. Finałem starań jest okrągła kwota, która już trafiła do potrzebującej Ireny.
– W sumie udało nam się zebrać dokładnie 3015 zł, które już trafiły do Irenki. Może nie jest to zbyt duża kwota, ale mamy nadzieję, że zaangażowanie tak dużej grupy ludzi sprawi, iż rodzinie Ireny będzie choć trochę łatwiej – podsumowuje akcję Beata Paramuszczak z ZSP im. Reymonta.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Irenkę można oczywiście cały czas wspierać dokonując wpłaty na konto Banku PKO BP SA
72 1020 4580 0000 1602 0131 3436

Rodzice i sama Irena za każdą złotówkę gorąco dziękują. Poniżej kilka kadrów z biegowej imprezy, która odbyła się nad rawskim zalewem.

 

 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz